ÜRÜNLER

Paslanmaz Mafsal DKM 1600

Bilgi Al
Teklif Al

Paslanmaz Mafsal DKM 1600

Paslanmaz Çelik Dikme Mafsalı - DKM 1600

Bu sayfada Paslanmaz Mafsal, Dikme mafsalı, Paslanmaz Mafsal Takımı, Mafsal Fiyatları hakkında bilgileri edinebileceğiniz gibi tüm sorularınıza bize sayfanın sağında yer alan`ürün hakkında soru sor` bölümünden de iletebilirsiniz. 

Bu sayfada Paslanmaz Çelik Dikme Mafsalı DKM - 1600 ürünümüzü bulabilirsiniz. Paslanmaz dikmeler için gerekli olan mafsal ürün resmimizi ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Paslanmaz çelik korkuluk için önemli bir korkuluk aksesuarı olan Paslanmaz Çelik Dikme Mafsalı üretimi ve satışı paslanmaz çelik sektörünün öncü kurumu OSM Paslanmaz`da yapılmaktadır. 

Paslanmaz Çelik Dikme Mafsalı ve tüm paslanmaz çelik kokuluk aksesuarları firmamız tarafından garantili olarak satılmaktadır. Tüm kokuluk aksesuarlarımız TSE üretim standartlarına uygun, yüksek kalitede kendi atölyelerimizde üretilmekte ve satılmaktadır. 

Bu sayfadaki paslanmaz çelik korkuluk aksesuarımız Paslanmaz Mafsal DKM- 1600 modelidir. Paslanmaz Mafsal DKM- 1600 ve diğer paslanmas mafsal, dikme mafsalı ürünlerimize sitemizden invceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. 

OSM Paslanmaz olarak paslanmaz mafsaldikme mafsalıpaslanmaz mafsal takımımafsal fiyatlarıpaslanmaz mafsal modelleri konularında tüm sorularınıza hızlı ve kaliteli cevap verecek uzman ve deneyimli ekibe sahibiz.

Paslanmaz Mafsal-DKM 1600 ürün özellik ve detayları

Dikme ölçüsü     : 32 lik paslanmaz dikme mafsalı
Dikme ölçüsü     : 38 lik paslanmaz dikme mafsalı
Dikme ölçüsü     : 42 lik paslanmaz dikme mafsalı
Dikme ölçüsü     : 51 lik paslanmaz dikme mafsalı
Dikme ölçüsü     : 60 lik paslanmaz dikme mafsalı

Benzer Ürünler