ÜRÜNLER

DİKME TOPUZU DKT 400

Bilgi Al
Teklif Al

DİKME TOPUZU DKT 400

PASLANMAZ DİKME TOPUZU DKT 400

Dikme topuzları korkulukların dik duran çubukların tepesine takılan gerek dekoratif gerekse tutamaç olarak kullanılan önemli bir paslanmaz korkuluk aksesuarıdır. Paslanmaz dikme topuzu paslanmaz ürünler üretilmektedir. Genellikle dış mekanlarda kullanıldığı hesaplanarak dış etkenlerden gelecek her türlü darbelere ve paslanmaya neden olacak erozyonlara karşı dayanıklıdır. Kolay temizlenir, kir ve pas tutmaz. 

Paslanmaz Dikme Topuzu DKT - 400 modelimiz tüm dikme topuz modelleri hakkında bilgi için sayfamızda ki `Ürün Hakkında Soru Sor` bölümünü kullanabilirsiniz. Korkuluk dikme topuzu fiyatları ve tüm paslanmaz dikme topuzu fiyatları hakkında bilgi için yine sayfamzda yer alan `Ürün Hakkında Fiyat Al` bölümünü kullanabilirsiniz. 

OSM Paslanmaz olarak tüm paslanmaz çelik ürünlerinin imalatçısıyız. Paslanmaz korkuluk aksesuarları üretim ve satışını tamamen kendi atölyelerimizde yapmaktayız. Tüm paslanmaz korkuluk aksesuarları hakkında bilgi ve fiyat teklifi alamak için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Benzer Ürünler