ÜRÜNLER

PASLANMAZ BORU TUTUCU BT 200

Bilgi Al
Teklif Al

PASLANMAZ BORU TUTUCU BT 200

PASLANMAZ BORU TUTUCU BT 200

Paslanmaz boru tutucularpaslanmaz korkuluk aksesuraları içinde oldukça önemli bir parçadır. Tüm korkuluk çalışmalarında olmazsa olmaz paslanmaz korkuluk aksesuarı olan boru tutucular OSM Paslanmaz tarafından yüksek kalite standartları ve titiz işçilik ile üretilmektedir. İstenilen adette üretim yapma kapasitesine sahip atölyelerimizde son teknoloji makinelerle paslanmaz boru tutucu modelleri üretebilmekteyiz.

Paslanmaz boru tutucular, merdiven korkuluklarında, balkon korkuluklarında, teras korkuluklarında kullanılan paslanmaz çelik aksesuarlardır. 

Boru tutucu fiyatları konusunda sektörün en uygun fiyat tekliflerini alabileceğiniz iletişim formumuz sayfamızda yer almaktadır. Paslanmaz çelik boru tutucu fiyatları ve paslanmaz çelik boru tutucu modelleri hakkında detaylı bilgi ve sipariş için iletişim sayfamızı ve sayfamızda yer alan formları kullanabilirsiniz. 

Bu sayfada yer alan Paslanmaz Boru Tutucu BT - 200 boru tutucu modelimiz, istenilen adette üretilip Türkiye`nin her yerine sevkiyatı yapılabilmektedir.

 

Benzer Ürünler