ÜRÜNLER

PASLANMAZ CAM TUTUCU CT 300

Bilgi Al
Teklif Al

PASLANMAZ CAM TUTUCU CT 300

PASLANMAZ CAM TUTUCU CT 300

Paslanmaz cam tutucularcam korkuluk aksesuarları içinde oldukça önemli bir parçadır. Tüm cam korkuluk çalışmalarında olmazsa olmaz paslanmaz korkuluk aksesuarı olan cam tutucular OSM Paslanmaz tarafından yüksek kalite standartları ve titiz işçilik ile üretilmektedir. İstenilen adette üretim yapma kapasitesine sahip atölyelerimizde son teknoloji makinelerle paslanmaz cam tutucu modelleri üretebilmekteyiz.

Paslanmaz cam tutucular, cam merdiven korkuluklarında, cam balkon korkuluklarında, cam teras korkuluklarında kullanılan paslanmaz çelik aksesuarlardır. 

Cam tutucu fiyatları konusunda sektörün en uygun fiyat tekliflerini alabileceğiniz iletişim formumuz sayfamızda yer almaktadır. Paslanmaz çelik cam tutucu fiyatları ve paslanmaz çelik cam tutucu modelleri hakkında detaylı bilgi ve sipariş için iletişim sayfamızı ve sayfamızda yer alan formları kullanabilirsiniz. 

Bu sayfada yer alan Paslanmaz Cam Tutucu CT - 300 cam tutucu modelimiz, istenilen adette üretilip Türkiye`nin her yerine sevkiyatı yapılabilmektedir.

Benzer Ürünler