HAKKIMIZDA

Osm Paslanmaz Sanayi ve Ticaret Ltd Şti`nin başarılar ile dolu firma geçmişi 2002 yılında başlar. Mütevazi bir atölyeden yola çıkılarak geride bırakılan yıllar, aslında hem Türk inşaat sektörünün yurt içinde hızla geliştiği hem de yurt dışı pazarlarda Türk inşaat firmalarının öncelikle tercih edilen firmalar olacağı müjdesini veren yıllardı. Geçen zaman içinde OSM, bitirdiği her projeyi hedefine ulaşmak için bir adım olarak görmüştür. Bu gün İstanbul ümraniye`deki modern tesisleri, tecrübeli ve özverili kadrosu ile osm Paslanmaz aynı istekle yeni hedeflere koşmaya devam etmektedir. 2005 yılında yurt dışına açılan osm, bu güne kadar 10 ayrı ülkede onlarca projeyi başarıyla tamamlamıştır.

Osm Paslanmaz, müşterilerine her zaman, binalarına ve mimarilerine en uygun sistemler ile çözümleri önermektedir. Böylece Osm` nin yaptığı uygulamalar hem ekonomik, hem sağlıklı hem de uzun ömürlü olmaktadır. Ekonomik olmak adına projeden fedakarlık istenmemekte bunun yanında uluslararası standartlarda malzeme ve üretim ile bina bulunduğu yerin çevre koşullarına duyarlı ve dayanıklı hale getirilmektedir.

Gereğinde, iş ortakları ile binaya özel çözümleri üretmekte, bunları test etmekte ve uygulamaktadır. 2002 yılından bu yana Osm paslanmaz, Türkiyenin` bir numaralı "Mimari Paslanmaz" sistem firması olan, Çok güçlü firmalar ile uluslararası iş ortaklığı yapmaktadır.

Osm` nin bu iş birliği ile Türk İnşaat ve Paslanmaz Sektörüne, "EN İYİ" nin de kolaylıkla ulaşılabilir olduğunu göstermiştir. Osm`nin tecrübeli teknik kadrosu ve insan kaynakları, yerel ve uluslararası piyasalarda ortaya koyduğu performans ve tecrübeleri, firmaya gösterilen bu günkü güvenin yaratıcısı olan en başlıca unsurlardır. Bizler Osm Paslanmaz olarak, belki bu gün içinde güvenle ve sağlıklı yaşadığınız binalarınızda, belki bir gökdelenin en yüksek noktasını görmek için başınızı kaldırdığınızda, belki uçaktan indiğinizde size gülümseyen bir terminalde, belki bir yurt dışı seyahatinizde hayran kaldığınız bir binada hep sizinle beraber.