ÜRÜNLER

Paslanmaz Korkuluk Fiyatları-2

Bilgi Al
Teklif Al

Paslanmaz Korkuluk Fiyatları-2

Paslanmaz Korkuluk Fiyatları-2

Paslanmaz korkuluk fiyatları paslanmaz malzeme seçimine ve uygulama alanına göre değişsede paslanmaz korkuluk sektörünün deneyimli ve uzman firması OSM Paslanmaz olarak en uygun paslanmaz korkuluk fiyat teklifini size sunmaya hazırız. Aşağıda yer alan örnek çalışmada olduğu gibi fiyatlar özelliklere, uygulamaya ve ölçülere göre değişmektedir. En iyi paslanmaz korkuluk fiyat bilgisine ulaşmak için bize iletişim sayfasından iletişim kurabilirsiniz. 

Paslanmaz merdiven korkuluk fiyatları, paslanmaz balkon korkuluk fiyatları ve paslanmaz teras korkuluk fiyatları için bizden teklif alınız. 

 Paslanmaz Çelik korkuluk fiyat bilgileri ve açıklamaları. Krom korkuluklarda fiyat değişkenliği olduğu gibi uygun fiyat tutarını yakalamak için son teknoloji ile üretilmiş kaliteli malzemeleri tercih edin. Paslanmaz korkuluk ürünlerimizin hepsi kalite standartları doğrultusunda üretilmektedir. Paslanmaz korkuluk sistemleri için geliştirmiş olduğumuz en uygun fiyat listeleri için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Paslanmaz Korkuluk Fiyatları-2 oval paslanmaz korkuluklar

Paslanmaz korkuluk fiyat bilgisi; Aşağıda tarifi verdiğimi paslanmaz krom çelik korkulukların malzeme seçimi ile birlikte montajyapılacak yer` in merdiven üzeri veya merdiven boşluğundan montajlanması, korkulukğun metrajı, montajda kullanılan teknikler, mesela yapılacak olan paslanmaz çelik korkuluğun kaynaklı veya bilezikli, oval olmasıda fiyata etki eder.

Paslanmaz Çelik Düz ve sahanlıklı korkuluklar

Oval 2 sıra emniyet çubuklu korkuluk fiyatı: 190 ile 240 tl arasındadır.

oval 3 sıra emniyet çubuklu korkuluk fiyatı: 200 ile 250 tl arasındadır.

Not: Verilen fiyatlar tahmini fiyatlar olup kullanılacak her detayın fiyata etki edeceğini unutmayınız.

Paslanmaz Çelik Korkuluk ürününün özelliklerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

Üst küpeşte borusu   : Ø 51x1.5 mm paslanmaz boru kullanılıyor.

Dikmeleri ise           : Ø 32x1.5 mm paslanmaz boru kullanılıyor.

Emniyet şeritleri       : Ø 16x1.5 mm paslanmaz boru kullanılıyor.