ÜRÜNLER

CamTutucu Rotil

Bilgi Al
Teklif Al

CamTutucu Rotil

Cam Korkuluk Aksesuarları;

Paslanmaz çelik merdiven korkuluk ve aksesuarları, paslanmaz çelik balkon korkuluk ve aksesuarları, paslanmaz çelik kapı kulpları, paslanmaz çelik oturma bankları, paslanmaz çelik çöp kovaları, paslanmaz çelik seyyar bariyerler, paslanmaz çelik özürlü tutamakları, paslanmaz çelik dış cephe aydınlatma armatürleri, paslanmaz çelik merdiven korkuluk,paslanmaz çelik güvenlik bariyerleri ve paslanmaz çelik aksesuar üretmektedir.
Paslanmaz çelik aksesuarlarımız tamamiyle paslanmaz çelik malzemeden üretilmektedir. İnoz malzemeler korozyona karşı paslanmaz çelik malzemelerin içerisinde bulunan krom ve nikel madenlerinin dayanımından tüm mekanlarda kromun sadeliği ile mekanlarınıza renk katmaktadır.

Malzemelerin tamamı 304 kalite paslanmaz çelik malzemelerden imal edilmekte olup, istenildiği takdirde 316 kalite paslanmaz çelik malzemeden de imal edilebilmektedir. Paslanmaz cam korkuluk aksesuarları firmamız tarafından garantilidir. Akesuar modellerimiz kaliteli ve şık bir görünüme sahiptir. Özel aksesuar üretimlerimizde bulunmaktadır.
Cam korkuluk aksesuarları kaliteli malzemeden uzman kadromuz tarafından üretilmektedir.